Blog

Esenyurt Su Kaçağı

Gönderen:

Esenyurt Su Kaçağı Su tesisatında kaçak var ise detaylı bir tespit hizmeti sağlayabilmek için kameralı cihazlar kullanılmaktadır. Kameralı görüntüleme cihazları tesisat giderleriniz de herhangi bir çatlama ve kırılmaları gözlemleyebilmek için kullanılmaktadır. Cihazın ekranın dan rahatlıkla pimaş daki hatalar gözlenmektedir, sadece su kaçağı tespiti için değil ayrıca tesisat borularındaki çökmeler yada eğrilmeler de görülmekte ve bu gözlemlemeler sonucunda gerekli onarım yapılmaktadır.

Esenyurt Su Kaçağı Bulma

Akustik dinleme cihazları ile de su kaçakları bulunabilmektedir, akustik dinleme cihazları su kaçağının yeri adım adım dinleyerek bulunur ve bu dinleme işlemlerinde rastgele kaçağın yerini bulmak için kırma ve dökme işlemi yapılmaz, işinde uzman ekibimiz son teknoloji dinleme cihazları ile noktasal olarak kaçağın yerini kısa sürede bulur.

Esenyurt Su Kaçağı Bulma Tecrübeli uzmanlarımızın kullandığı modern teknoloji, su kaçaklarını başarıyla tespit edip, onararak gayrimenkul sahibi veya kiracılarını binlerce liralık gereksiz masraf ve istenmeyen hasarlardan korumaktadır. Ne yazık ki birçok gayrimenkul sahibi ve kiracısı su tesisatı problemlerinde halen eski yöntemlerle kırarak araştırma yapan ve onları yeni problemlerle yüzleştiren tesisatçıları çağırmaktadır. Gereksiz masraf ve hasarlardan korunmak için aşağıda su tesisatı ve rutubet problemleriniz için bir şirket seçerken dikkat etmeniz gereken bazı hususları sıraladık;

1. Teknoloji : Çalışacağınız şirketin su kaçağı tespiti için gerekli teknolojik derinliği var mı? Sadece bir yöntemle mi su kaçağını arıyor, alternatif yöntemi var mı? Gerçek bir kurumsal şirketle mi muhatapsınız yoksa bir telefon ile çalışan tek adam mı?

2. Garanti : Eğer su kaçağını bulamazsa ne olur? Yada su kaçağı olan noktayı değilde yanlış bir noktayı tespit ederse ne olur? Su kaçağı gibi sızıntıların genelde gizli kaldığı bir problem için yapılan işe verilen garanti gerçekten önemlidir.

Esenyurt Su Kaçağı

Eğer su kaçağı problemi yaşıyorsanız, sorununuzun çözümü için vereceğiniz karar hem cüzdanınızdaki paranıza hem de gayrimenkulünüzün değerine etki edecektir. Hiç kimse yanlış insanlarla çalışarak sonrasında fahiş ödemelere maruz kalmak veya gayrimenkulünün zarar görmesini istemez.

Esenyurt Su Kaçağı Bulma Uzmanı, ev ve işyeri sahiplerine binlerce liraya mal olabilecek sorunları en kaliteli, hızlı ve ekonomik şekilde çözmeye odaklanmıştır.

 • Doğru, Su Kaçağı noktasal tespiti iki unsurun kombinasyonu ile mümkündür:
 • Özel eğitimli uzmanlar: Teknisyenlerimiz sektörün en kapsamlı eğitim programından geçmiştir. Teknolojideki yeniliklere göre bilgileri sürekli güncellenerek, en zor su tesisatı ve rutubet problemlerini gayrimenkulunuze zarar vermeden bulup onarmak için üstün beceriyle donatılmıştır.
 •  Modern ve nitelikli cihazlar: Su Kaçağı Uzmanı, yapılardaki en zor problemlerin tespit ve onarımını temin edecek metod ve teknolojiyi kullanmaktadır.

Sorunsuz hizmet: Sloganımız, “tadilatsız su kaçağı tespiti” verdiğimiz hizmeti çok güzel özetliyor. Gizli su kaçakları ve pis su kaçakları dahil her türlü su tesisatı probleminizi üstün tecrübe ve modern teknolojimiz ile çözüyoruz.

Ekonomik: Hiçbir yeri kırmadan, tadilatsız tespit metodumuz tam zamanında ve ekonomik sonucu almanızı garanti ederken gayrimenkulünüze gelebilecek zarar ortadan kaldırılıyor veya minimuma indiriliyor.

Dürüst fiyatlandırma: Müşterilerimizin sorununu dikkatle değerlendirip, fiyatlandırırız. Birçok firma telefonla müşteriyi dinledikten sonra rastgele fiyat verir, işi gördükten sonrada fiyatı değiştirebilir. Çağrı merkezimizi arayıp kaydınızı verirken problemin tespiti için fiyatını da öğreneceksiniz.

Gayrimenkulunuzde su kaçağı problemi yaşadığınızda doğru kararı vermeniz hem paranızı hemde gayrimenkulunuzun uzun vadeli değerini koruyacaktır. Yanlış kişilerle çalışmanız fahiş ödemeler yapmanıza ve gayrimenkulunuze zarar verilmesine sebep olabilir.

Su kaçağı tespit çalışması bir izleme ve akıl oyunudur, Esenyurt Su Kaçağı Bulma bunu tecrübeli uzman personelimiz ve modern teknoloji ürünü cihazlarımızın doğru kullanımı ile kısa zamanda başarıyla sonuçlandırıyoruz.

Biz gayrimenkulunuza gelebilecek zarardan korurken, paranızı tasarruf etmenizi de sağlıyoruz. Eğer su kaçağı veya su tesisatı ile ilgili herhangi bir probleminiz varsa, Çok geç olmadan Asya tesisat ile iletişime geçiniz.

Esenyurt Petek Temizleme

Esenyurt Su Kaçağı Bulma Petek temizliği servisi ; Kullanım senesine bağlı olarak kullanılan suyun niteliklerine, sıcaklığı ve oksijene bağlı olarak, kapalı devre ısıtma sistemleri içerisinde kireç, kışır, tortu , balçık ve çamurlaşma olur, özellikle çamurlaşma yerden ısıtma sistemlerinde daha sık olarak görülür. Ortaya çıkan bu maddeler, ısıtma sistemlerinde, ısınma sorunlarına, iyi ısınmama ve pahalı ısınma sorunlarına neden olurlar. Oluşumların ısıtma sisteminde meydana getirdiği olumsuzluklar.
Isı sirkülasyonunun tam olarak yapamadığından kaynaklanan ısı sorunları meydana gelmektedir petek temizleme şirketimiz bu tür sorunlara teknolojik çözüm sunmaktadır .Peteklerde ısının her yere aynı verimle dağılamaması, özellikle peteklerin alt kısmında oluşan tortular nedeni ile alt tarafların ısınmaması ve bazı radyatörlerin hiç ısınmaması gibi sorunlar gözlemlenmiştir .

  1. Yerden ısıtma sistemlerinde çamurlaşma ve tortulaşma nedeni ile, tıkalı boruların geçtiği alanlarda ısınmama sorunları.
  • Tesisat ve peteklerde oluşan kirliliğin kombiye taşınması sonucunda, pompa ve eşanjör sorunlarının yaşanması .
  • Kireç ve tıkanma nedeni ile eşanjörün istenilen sıcak suyu üretememesi.
  • Kir ve tortu nedeni ile, kombinin 2-3 dakika zarfında yüksek dereceye ulaşıp kendini kapatması sonucu sirkülasyonun yapılamaması.
  • Sistemin çürümesi, yerden ısıtma borularında çatlakların oluşması.

Bu Sorunlarınızın Tamamına Esenyurt Su Kaçağı Tespiti Petek Temizleme servisimiz ile kesin ve garantili çözümler sunmaktayız. Sizlerde her türlü Tesisat ve su kaçağı gibi sorunlarınızda hemen bize ulaşın.

0
  Related Posts
 • No related posts found.

Yorum Ekle