Temiz su ve atık su tesisatlarında oluşan her türlü su kaçağı, kırmadan, dökmeden modern cihazlarla tespit edilebilir. Yüklü su faturaları ya da alt komşuda su sızıntısı şikayetleriyle ortaya çıkan bu sorun eski yöntemlerle tam bir zaman kaybı, yüklü bir masraf  ve kullanım kısıtı oluştururken, şimdi profesyonel bir ekip ve modern cihazlar kullanılarak artık büyük bir sorun olmaktan çıkıyor. Ev, işyeri ve toplu mekanlarda en çok kullanılan alanlar tuvalet, lavabo, banyo ve mutfaklardır. Bu alanların bağlı olduğu tüm su tesisatı sistemlerinde  en çok karşılaşılan su kaçağı problemi ile karşı karşıya kaldığınızda çözüm bir telefonla ulaşılacak kadar basittir.

Su Kaçağı Tespiti

Kırmadan dökmeden,  yaşam alanlarınızda günlük ihtiyaçlarınızla ilgili hiçbir engelle karşı karşıya kalmadan, zamanında tespit ve kesin çözüm için uzman ekibimize başvurduğunuzda, yaşam alanınız inşaata dönüşmeden sorununuz kalıcı ve hızlı bir şekilde sonuçlandırılır.Su tesisatında meydana gelen su kaçağı tespiti dışarıdan yapılamaz. Zemin altında bir sızıntı şikayeti olduğunda,  eski yöntemlerle sorunun ana kaynağına ulaşma yolu olan kaynağa ulaşana kadar tamamen kırma yolu kullanıldığında hem zor, hem zaman alan, hem de masraflı bir iş iken şimdi su kaçağı bulmak için özel geliştirilen cihazlarla sorunu daha kolay ve daha az maliyetle çözebilirsiniz. Duvar, fayans, yer döşemeleri kırmadan su kaçağı bulunarak  ve tüm bu alanlar tekrar döşenmeye gerek kalmadan sonuca kolayca ulaşabilirsiniz.

Su Kaçağı Bulma

Gelişmiş teknoloji ile tasarlanan görüntüleme  robotları ve dedektör cihazlar kullanılarak gider borularındaki su kaçağı noktasal olarak tespit edilir. İlk önce  görüntüleme robotlarıyla  kaçağın olduğu nokta belirlenir. Kaçağın, gider borularının ek yerlerinde mi olduğu ya da kırık veya bir çatlaktan mı kaynaklandığı bu özel cihazlarla net bir şekilde tespit edilir ve sorun olan alanda çalışma yapılarak onarım şekli de bu tespite göre belirlenip işlem kesin ve kalıcı bir biçimde tamamlanır. Tüm su tesisatlarınızla ilgili su kaçağı sorunlarınız da,teknolojik cihazlarla, konusunda uzman bir  ekiple ile çalışan  firmamızı arayarak kısa zamanda, yüklü masraflar yapmadan çözüme ulaşabilirsiniz.