Blog

Ümraniye Su Tesisatçısı

Gönderen:

Ümraniye Su Tesisatçısı  15 yıl önce Asya Tesisat adıyla faaliyetlerine başlayan firmamızın ümraniye bölgesinde faaliyet gösterdiği adıdır. Asya Tesisat 2005’li senelerde faaliyetlerine başladı. Ülkemizde cihazla su tesisatı işleri yaparak teknolojiden faydalanan ilk tesisat firmalarındandır. Devamlı müşteri memnuniyetini firma prensibi haline getirdik ve bu sayede geçmişimizde onlarca mutlu referans bıraktık.  Yaptığımız tüm işlerimizde kaliteli malzemeleri tercih ederek işin kalitesini ve ömrünü maksimum seviyede tutuyoruz.

Asya tesisat olarak son teknoloji cihazlarımızı işimizin gerekliliklerini yerine getirerek, yıllardır müşterilerimizin tadilatlarını yüksek kaliteyle teslim ederek edindiğimiz güvenin, getirdiği sorumlulukların bilinciyle hareket ediyoruz ve güvenininizi asla boşa çıkarmıyoruz. Ümraniye su tesisatçısı adı ile bu niteliği siz müşterilerimize sağlamaya devam ediyoruz. Nitelikli matayellerle hizmet seviyemizi daima yükselteyek müşteri memnuniyetini zirvede tutmayı hedefliyoruz. Her alanda daimi kaliteleştirmeyi, iyileştirmeyi şirket prensibi haline getirdik ve geride bıraktığımız süreçte bunu başardık.

Kulaktan kulağa yayılan kalitemizin arkasında dayanıklı uzun ömürlü işlerimiz, en optimum fiyatlarla en maksimum fayda, senelerin sağladığı görgü ile uzmanlık, ve tabiki her zaman dürüstlük bulunuyor. Uzun senelerdir dahil bulunduğumuz su tesisatı dalında çok fazla sorunu ivedilikle çözüme ulaştırdık. Ürettiğimiz tüm işlerimizde nitelikli mataryellerden faydalanarak uzun ömürlü ve garantili işler yapıyoruz. Malzemelerimizin ve ustalarımızın işçilik kalitesine fazlasıyla güveniyoruz ve tamamladığımız işlerimizde garanti veriyoruz. Ümraniye Su tesisatçısı, Asya Tesisat firmamızın bu bölgede faaliyetlerini devam ettirdiği alt isimlerinden biridir. Asya Tesisat firmamızın bir çok alt web sitesi vardır. İstanbul anadolu yakasında hemen her semte ait web sitelerimiz mevcuttur ve bu web sitelerimiz ile ilçe ilçe hizmet kalitemizi taşımaktayız.

Su Tüketimi ve Tesisatın Önemi

 

İstanbul Türkiye’nin en büyük ilidir. Ayrıca dünyanın en büyük illeri arasında da yer alıyor. Bu nedenle su tüketiminin en çok yapıldığı dünya illerinden birisidir. Lakin su tüketimlerinin belli bir oranını bilinçsiz tüketim yani israf oluşturuyor. Buda İstanbul ili için tehlike çalarının çalması anlamına geliyor. Daha önceleri kış aylarının da kurak geçmesi, yazın su sıkıntılarının yaşanmasına ve suyun değerinin ne kadar önemli olduğunun anlaşılmasına neden olmuştu. Bu anlayışla beraber, su tesisatlarındaki kaçakların tamir edilmesi, muslukların bakımının yapılması gibi birçok işle firmamız muhatap oldu.

Bugün teknolojiye verdiğimiz önemle, su tesisatlarındaki kaçakların tespit edilmesini makinelerle sağlıyoruz. Su Tesisatçısı Ümraniye bu sayede, kaçak onarım işlemlerini kırma ve yıkma durumlarından dolayı askıya alan evler veya işyerlerindeki kaçakları da önlüyoruz. İsrafın önünü alma noktasında, tüketicilere en iyi çözümü üretmeye çalışan firmamız, yirmi yıldan fazla tecrübesiyle müşterilerine en iyi çözümü sunmaya devam ediyor.

0
  Related Posts
  • No related posts found.

Yorum Ekle